konik dosya DK dosya # 35

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: D-Perfect
Sertifika: ISO,CE,FDA,FSC
Model Number: DK files
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 6 adet / kutu veya blister
Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 15 gün
Ödeme koşulları: T/T, Paypal, Western Union
Yetenek temini: Günde 14000 adet
Şimdi başvurun

konik dosya DK dosya # 35

 

1. ürün açıklaması

Bölüm      
uzunluk L21 L25 L31
Boyut

# 15 / # 20 / # 25 / # 30 / # 35 / # 40 / # 15-40

—— (Konik: .04, .06)

dönme momenti 2.0 ~ 3.2N / cm
Döner hız 300rpm
Enine kesit Taper File

Protokolü Kullanın

1) Kök kanalının ortasını DK 15 # ile hazırlayın, dönüşümlü olarak NaOCl ve EDTA ile yıkayın.

 

2) Kök kanalını 20 #, 25 # ile çalışma uzunluğuna hazırlayın, dönüşümlü olarak NaOCl ve EDTA ile yıkayın.

 

3) .02 konik K dosyaları ile kök kanal ucu boyutunun ölçülmesi, 30 # 25 # 35 # ... başından itibaren maksimum çalışma uzunluğuna ulaşır.

 

4) Hazırlığı tamamlamak için .04 veya .06 değerinde bir koniklik kullanın.

5) Çok sayıda NaOCl veya # 15 ultrasonik sulama ile yıkama.

Konik Dosya DK dosyası motor kullanım K dosya bir gelişme, endodontik döner dosyadır.

Kanal Tedavisi Neden Bu Kadar Önemli?

It used to be that if a tooth was infected or the nerve in the tooth was dying, the tooth would have to be extracted. Eskiden bir diş enfekte olmuşsa veya dişteki sinir ölüyorsa, dişin çıkarılması gerekecekti. Today, because of a procedure known as root canal treatment the infection can be treated, the injured nerve taken out and the pain associated with such symptoms alleviated. Bugün, kök kanal tedavisi olarak bilinen bir prosedür nedeniyle enfeksiyon tedavi edilebilir, yaralanan sinir çıkarılır ve bu semptomlarla ilişkili ağrı hafifletilir.
A common reason for root canal treatment is an infected or abscessed tooth, which may result from a deep cavity, periodontal disease, or even a fractured tooth. Kök kanal tedavisinin yaygın bir nedeni, derin bir boşluk, periodontal hastalık ve hatta kırık bir dişten kaynaklanabilecek enfekte veya apse dişidir. Sometimes trauma like a sharp blow to the mouth can result in damage to the pulp (nerve) of the tooth. Bazen ağızda keskin bir darbe gibi travma, dişin pulpuna (siniri) zarar verebilir. Should you have symptoms such as swelling, sensitivity to hot and cold or discomfort on touching your tooth, a dentist should be consulted immediately. Şişlik, sıcak ve soğuğa duyarlılık veya dişinize dokunurken rahatsızlık gibi belirtileriniz varsa, derhal bir diş hekimine başvurulmalıdır.

Root canal treatment removes the pulp tissue, which is composed of a nerve and blood supply within the tooth. Kök kanal tedavisi, diş içindeki bir sinir ve kan kaynağından oluşan pulpa dokusunu çıkarır. After all the material has been removed from within the root, the canal or canals (if it is a multi rooted tooth) are sterilized and sealed with a material that prevents bacteria from re-entering. Tüm materyal kök içinden çıkarıldıktan sonra, kanal veya kanallar (çok köklü bir dişse) sterilize edilir ve bakterilerin tekrar girmesini önleyen bir malzeme ile kapatılır.

Because a root canal removes everything which feeds the tooth and keeps it alive, the tooth will become very brittle after a period of time. Kök kanalı dişi besleyen ve hayatta tutan her şeyi çıkardığı için, diş bir süre sonra çok kırılgan hale gelir. This time period varies from person to person. Bu süre kişiden kişiye değişir. It is for this reason that the tooth should be restored as quickly as possible and your dentist might recommend that a post and a crown be placed as a final restoration. Bu nedenle dişin mümkün olduğunca çabuk geri yüklenmesi gerekir ve diş hekiminiz son restorasyon olarak bir direk ve bir taç yerleştirilmesini önerebilir. Back teeth are usually crowned or capped shortly after a root canal has been performed to prevent the tooth from shattering due to the pressure put on it by chewing. Sırt dişleri, bir çiğ kanal yapıldıktan kısa bir süre sonra, çiğneme ile üzerine uygulanan basınç nedeniyle dişin parçalanmasını önlemek için taçlandırılır veya kapatılır.

Root canal work is not uncomfortable, and in some instances can be performed in one visit. Kök kanal çalışması rahatsız edici değildir ve bazı durumlarda bir ziyarette yapılabilir. The discomfort associated with root canal is due to the infection associated with the need for the root canal. Kök kanalıyla ilişkili rahatsızlık, kök kanal ihtiyacına bağlı enfeksiyondan kaynaklanır. If there is recurring pain after the root canal has been started, or after it is completed be sure to notify your dentist as soon as possible. Kök kanalı başladıktan sonra veya tamamlandıktan sonra tekrarlayan ağrı varsa, diş hekiminize mümkün olan en kısa sürede haber verdiğinizden emin olun.

Şirket:

Shenzhen Perfect Medical Instrument Co.,Ltd, located in Shenzhen, Guangdong Province, is an integrated professional dental supplier in developing, manufacturing, and marketing. Shenzhen, Guangdong Eyaleti bulunan Shenzhen Mükemmel Tıbbi Alet Co Ltd, geliştirme, üretim ve pazarlama entegre bir profesyonel diş tedarikçisi konumundadır. It set up in 2008 which committing to the innovation of products. 2008 yılında kurulan ürün yenilik taahhüt. The main products include: Endo files, endo motors, dental burs and so on.. For files, we have different system files, for example, endo rotary files(Taper Files), reciprocating files, one system files(Single use file), retreatment files... Başlıca ürünler: Endo dosyaları, endo motorlar, dental burs ve benzeri .. Dosyalar için farklı sistem dosyalarımız var, örneğin, endo döner dosyalar (Konik Dosyalar), pistonlu dosyalar, bir sistem dosyaları (Tek kullanımlık dosya), geri çekilme dosyaları ...

After years of development, production equipment completed fully automaticly which improve the production efficiency. Geliştirme yıl sonra, üretim ekipmanları tam otomatik olarak tamamlanan üretim verimliliğini artırmak. Perfect is adhering to the business philosophy of " Quality First, Customer First, Service First" and insists on innovation, quality, service. Mükemmel "Önce Kalite, Önce Müşteri, Önce Hizmet" iş felsefesine bağlı kalarak ve yenilik, kalite, hizmet konusunda ısrar ediyor. We have got ISO13458, CE, FDA, and our products are now being sold to all over the world and have been obtained a good reputation from customers. Biz ISO13458, CE, FDA var ve ürünlerimiz şimdi tüm dünyada satılmaktadır ve müşterilerden iyi bir ün elde edilmiştir.

Biz içtenlikle bize visist tüm arkadaşlar edilir!

Root Canal FileTaper File

İletişim bilgileri
Oscar

Telefon numarası : +86-158 1407 8725

Naber : +8615814078725