Bizimle iletişim kur
Oscar

Telefon numarası : +86-158 1407 8725

Naber : 8615814078725

Shenzhen Perfect Medical Instruments Co., Ltd

Mükemmel Endo!

  • Shenzhen Perfect Medical Instruments Co., Ltd
  • Shenzhen Perfect Medical Instruments Co., Ltd
  • Shenzhen Perfect Medical Instruments Co., Ltd
  • Shenzhen Perfect Medical Instruments Co., Ltd
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar D-Mükemmel No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 50,000,000-80,000,000 Yıl kurulan 2009
İhracat p.c 60% - 70%
Giriş

Shenzhen Mükemmel Tıbbi Cihazlar Co Ltd imalat ve Ar-Ge adamak. Sloganımız Mükemmel Endo. Mükemmel endodontik aletler. Ancak, endodonti enstrümanlarında gerçekten mükemmel olmak ana hedefimizdir !! Hatırlatmaya değer, döner dosyalar, şaşırtıcı çıktı ve eşsiz yüksek kalite ile kök kanal dosyaları serisindeki önemli hattımızdır.

Ürün kapsamımızı genişletmek bir başka başarımızdır. Shenzhen Perfect Medical Instruments Co Ltd endodonti aletleri üreticileri arasında en tamamlanmış ürün yelpazesini kapsamaktadır. Son yıllarda, elektronik endo cihazlarda araştırma yeteneğimizi geliştirmeye devam ediyoruz, Tüm cihazlarımız fiyat ve müşteri taleplerinde en uygun olmayı hedefliyor. Klinik testi, pazarlama testi ve tüm sertifika onayı dahil. Diş elektroniği bölümünün seçkin Ar-Ge'si diş hekimliği için giderek daha fazla yeni proje getirecek.

Shenzhen Mükemmel Tıbbi Cihazlar Co ltd

Üretimde mükemmel

Araştırmada mükemmel

Geliştirmede mükemmel

Pazarlamada mükemmel

satışta mükemmel

Mükemmel bakım

Mükemmel endo ürünü sunmanın değişmez stratejimiz olduğuna inanıyoruz. Piyasadaki rekabet ne kadar sert olursa olsun. Her zaman yaptığımız gibi daha iyi olmaya hazırız.

Günümüzde, 2520 SQ metre atölyemizin 2020'yi dört gözle bekliyoruz, Çin'deki endo dosya üreticisinde en "cesur at" olacak, içtenlikle tüm tedarikçileri ve tüm sevgili küresel müşterilerimizi bekliyoruz bizi ziyaret et!!!!

endo dosyası catalogue.pdf

Geçmiş

Shenzhen, Guangdong bulunan Shenzhen Perfect Medical Instruments Co Ltd, geliştirme, üretim ve pazarlama entegre bir profesyonel diş tedarikçisi konumundadır. 2009 yılında kurulan hangi ürünlerin yenilik taahhüt.

10 yıldır işimizdeyiz ve Ar-Ge departmanımız sayesinde dünya pazarında daima son trendleri yakaladık. Tüm ürünler ISO, CE, FDA tarafından sertifikalandırılmıştır. Gerekli sertifika ve deneyim satış sonrası servisiyle, düzenlediğimiz gönderilerde herhangi bir gümrükleme sorunu yaşanmadı.

Biz içtenlikle bizi ziyaret etmek tüm arkadaşlar hoş geldiniz!

Hizmet
1

Shenzhen Mükemmel Tıbbi Cihazlar Ltd geliştirme, üretim ve pazarlama entegre bir profesyonel diş üreticisidir. Biz çeşitli NiTi Konik Dosyaları, Endo Motorlar, Paslanmaz Çelik Endo Dosyaları, Gates ve Peeso, Macun Taşıyıcılar, Dikenli Broşlar, NiTi Archwires, Yaylar, Karbür Burs ve benzeri dahil olmak üzere tüm ürün yelpazesi kaynağı.

Ekibimiz