ProTaper Rotary Dosyaları

Protaper TH6 T2 ile uyumlu Bükülebilir Döner Dosyalar

  • Protaper TH6 T2 ile uyumlu Bükülebilir Döner Dosyalar
  • Protaper TH6 T2 ile uyumlu Bükülebilir Döner Dosyalar
  • Protaper TH6 T2 ile uyumlu Bükülebilir Döner Dosyalar
  • Protaper TH6 T2 ile uyumlu Bükülebilir Döner Dosyalar
Ürün ayrıntıları
Marka Mükemmel
Seri numarası T2
Menşei ülke Shenzhen Çin
sertifika ISO, CE, FDA, FSC
Contact Us
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 500 paket
Ortalama teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 15 gün
Ödeme şekli T / T, Paypal, Western Union
Paket ayrıntıları 6 adet / kutu veya blister
Tedarik yeteneği Günde 14000 adet

Protaper TH6 T2 ile uyumlu Bükülebilir Döner Dosyalar

1. ürün açıklaması

Protaper döner dosya dizisi

Protaper TH6 T3 ile uyumlu Bükülebilir Döner Dosyalar

2. Protokol Kullanın

  Döner dosyalar renk kodlaması

1) Viskoz bir şelatör varlığında (ProLube ® Root Canal Conditioner gibi) pasif olarak koronal 2/3'ü 10 # ve 15 # el dosyasıyla izler. Düzgün, tekrarlanabilir bir kayma yolu onaylanana kadar bu cihazları yavaşça çalıştırın. Alternatif olarak, ET Dosyaları 10 # elli bir dosyadan sonra kullanılabilir, Kanalda düz hat erişimi oluşturun. Kanal ağzına düz hat erişimi oluşturun.

2) NaOCl'nin varlığında, “ şamandıra ” kanaldaki V1 ve pasif “ takip edin ” kayma yolu. Işık direnci ile karşılaşılmadan önce, yanal olarak “ fırça ” ve düz hat erişimini ve apikal ilerlemeyi iyileştirmek için dıştan takma dentin kesilmesi. Her zaman furkasyondan uzağa fırçalayın.

3) El # 15 # el dosyasının derinliğine ulaşana kadar tarif edildiği gibi V1 ile şekillendirmeye devam edin   erişim boşluğu.

4) V2'yi, S1 için tam olarak tanımlandığı gibi, 15 # el hissinin derinliğine ulaşana kadar kullanın.

. 5) Viskoz bir şelatör veya NaOCl varlığında, apikal 1/3'ü 10 # ve 15 # el dosyası ile inceleyin ve boyuna gevşek olana kadar yavaşça çalıştırın.

6) Çalışma uzunluğunu belirleyin, açıklığı onaylayın ve apikal 1/3'te düzgün tekrarlanabilir bir kayma yolunun varlığını doğrulayın.

7) V1'i, fırçalama hareketi ile çalışma uzunluğuna ulaşılana kadar erişim açıklığı bur

8) Çalışma uzunluğuna ulaşana kadar V2'yi fırçalama hareketi ile kullanın.

9) Çalışma uzunluğunu tekrar onaylayın, özellikle daha kavisli kanallarda sulayın, yeniden kesinleştirin ve tekrar sulayın.

10) Son İşlem Dosyası T1'i bir “ fırçasız ” işlem, çalışma uzunluğuna ulaşılana kadar her bir yerleştirmeden önceki yerleştirme noktalarından daha derinde. Dosyayı bir saniyeden uzun bir süre boyunca çalışmayın.

11) Foramenleri 20 # hand dosyasıyla ölçün. Enstrüman uzunluğunda sıkı sıkı tutulursa, kanal şekillendirilir ve ölçülmeye hazırdır.

12) 20 el dosyası uzunluğu gevşekse, T2'ye ilerleyin ve gerektiğinde T3, T4 ve T5'i aynı fırçalama hareketi ile çalışma uzunluğuna getirin, her bir Son işlem dosyasından sonra 25 #, 30 #, Sırasıyla 40 # veya 50 # hand dosyası. TG6 Assorted kanal açıklığına düz hat erişimi.

Özellikleri: 009 | s   daha fazla   | 00132'den | bir   gölge   daha iyi.It ' s   00132 | renk   00132 | optimum   ile performans   daha büyük   direnç   00132 | siklik   yorgunluk, artan   tork   gücü   ve   azaltılmış   şekil   hafıza   süre   uygunluk   00132 | doğal   eğrilikler

3. sterilizasyon için Terimler:

1.Sterilize   134 ° 'de buharla ° Endodontik aletler ve doldurma için C (273 ° F) / 2,1 bar / 18 dak.

2. Kurutma işlemi dahil, 200 santigrat dereceden fazla ısınan yüksek basınçlı buhar sterilizatörü kullanmayın.

3. Cihazı tekrar kullanırken, yabancı maddeleri tamamen yıkayın ve sterilize edin.

4. Tıbbi temizlik maddesinin kullanımıyla ilgili olarak, kullanım kılavuzunun   üretici kesinlikle.

5. Performansı hasarlı veya azalmışsa ürünü atın.

4.Packagings

1. Tek   Paketleme ünitesi: 6 adet. / paket (# V0 ~ # T3)

2. Ürün Çeşitliliği: 1 adet. Her boyuttan / paketten (V0 ~ # T5)

5. Sertifikalar ve kullanım süresi

1. Yüksek sıcaklık, nem ve doğrudan güneş ışığında depolamaktan kaçının. Sıvıları uzak tutun. Oda sıcaklığında saklayın.

2. Ambalaj malzemelerine zarar vermeyin veya bir iğne deliği açmayın.

3. Bu ürün önceden haber vermeksizin iyileştirilebilir. Stok yönetimi için ilk giren ilk çıkar yöntemini uygula.

4. Bozulmayı önlemek için cihazı antiseptik bir lamba altında saklamayın.

Endodontik dosyalar renk kodlaması

Protaper TH6 T2 ile uyumlu Bükülebilir Döner Dosyalar

Protaper TH6 T3 uyumlu uyumlu Döner Dosyalar 1. ürün açıklaması Protaper döner dosya dizisi 2. Protokolü kullanın Döner dosyalar renk kodlaması 1) Viskoz bir şelatör varlığında (ProLube® Kök Kanal Saç Kremi gibi) koronal 2/3 10 ve 15 # el dosyaları. Düzgün, tekrarlanabilir bir kayma yolu onaylanana kadar bu cihazları yavaşça çalıştırın. Alternatif olarak, ET Dosyaları 10 # elli bir dosyadan sonra kullanılabilir, Kanalda düz hat erişimi oluşturun. Kanal ağzına düz hat erişimi oluşturun. 2) NaOCl varlığında V1'i kanalda Protaper TH6 T3 uyumlu uyumlu Döner Dosyalar 1. ürün açıklaması Protaper döner dosya dizisi 2. Protokolü kullanın Döner dosyalar renk kodlaması 1) Viskoz bir şelatör varlığında (ProLube® Kök Kanal Saç Kremi gibi) koronal 2/3 10 ve 15 # el dosyaları. Düzgün, tekrarlanabilir bir kayma yolu onaylanana kadar bu cihazları yavaşça çalıştırın. Alternatif olarak, ET Dosyaları 10 # elli bir dosyadan sonra kullanılabilir, Kanalda düz hat erişimi oluşturun. Kanal ağzına düz hat erişimi oluşturun. 2) NaOCl varlığında V1'i kanalda Protaper TH6 T3 uyumlu uyumlu Döner Dosyalar 1. ürün açıklaması Protaper döner dosya dizisi 2. Protokolü kullanın Döner dosyalar renk kodlaması 1) Viskoz bir şelatör varlığında (ProLube® Kök Kanal Saç Kremi gibi) koronal 2/3 10 ve 15 # el dosyaları. Düzgün, tekrarlanabilir bir kayma yolu onaylanana kadar bu cihazları yavaşça çalıştırın. Alternatif olarak, ET Dosyaları 10 # elli bir dosyadan sonra kullanılabilir, Kanalda düz hat erişimi oluşturun. Kanal ağzına düz hat erişimi oluşturun. 2) NaOCl varlığında V1'i kanalda

contact us