Ortodonti Aletleri

Ortodonti Aletleri

Ortodonti Aletleri

Ortodonti Aletleri bir uzmanlık alanıdır   diş hekimliği   yanlış yerleştirilmiş dişlerin ve çenelerin teşhisi, önlenmesi ve düzeltilmesi ile ilgilidir. Ayrıca,   olarak bilinen yüz büyümesini değiştirmeye de odaklanabilir. dentofasiyal ortopedi.

Dişlerin ve çenelerin anormal hizalanması yaygındır, popülasyonun yaklaşık% 30'unda | malclusions   ortodonti aletleri tedaviden yararlanmak için yeterince şiddetli. Tedavi birkaç aydan birkaç yıla kadar sürebilir,   dişleri ve çeneleri yavaşça hareket ettirmek için diş telleri ve diğer aletler. Maloklüzyon çok şiddetli ise,   çene ameliyatı   Kullanılabilir. Kemikler çocuklarda daha kolay hareket ettirilebildiğinden tedavi genellikle yetişkinliğe erişmeden önce başlar.

 

 

Ortodonti

Yanlış yerleştirilmiş dişler için tipik bir tedavi   ortodontist tarafından her 4 ila 10 haftada bir, küçük parantezlerin değişmesi ile tamamlanması yaklaşık 1 ila 3 yıl sürer. Maloklüzyonun ayarlanması için çoklu yöntemler mevcuttur. Büyüyen hastalarda, iskelet tutarsızlıklarını tedavi etmek için daha fazla seçenek vardır; fonksiyonel aletler ,   ortodontik başlık    veya bir   ters yüz maskesi . Ortodonti enstrümanlarının çoğu, iskelet büyümesinin tamamlanmasından önce, kalıcı diş protezi aşamasında başlar. İskelet büyümesi tamamlandıysa,   çene ameliyatı    bir seçenek olabilir. Ortodonti aletleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

şirket

Shenzhen, Guangdong Eyaleti, bulunan Shenzhen Mükemmel Tıbbi Instrument Co, Ltd, geliştirme, üretim ve pazarlama entegre bir profesyonel diş tedarikçisi konumundadır. 2008 yılında, ürünlerin inovasyonunu taahhüt eden kurulmasını sağlamıştır. Başlıca ürünlerimiz dental tamir ürünleri, dental pulpa ürünleri, dental ortodonti ürünleri, posa yıkama ürünleri, RCT ekipmanıdır.

Yıllar süren geliştirmeden sonra, üretim ekipmanı tamamen otomatik olarak tamamlandı ve bu da üretim verimliliğini artırdı. Perfect, işletme felsefesine bağlı kalıyor " Önce Kalite, Önce Müşteri, Önce Servis " ve yenilik, kalite, hizmet konusunda ısrar ediyor.  

Üretim kapsamımız neden Ortodonti enstrümanlarını kapsıyor, ortodonti tedavisi gittikçe daha fazla kirleniyor, müşteri taleplerini karşılamak için daha iyi olmak zorundayız.

 

ortodonti

 

contact us