Diş Aletleri

Diş Aletleri

Diş Aletleri

Dikenli broş   hamuru dokusunu çıkarmak için kullanılan bir alettir   endodontik   (kök kanal tedavisi. Yuvarlak tellerden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzey dikenler oluşturmak için çentiklenmiştir. Kök kanalına yol gösterici görevi gören çok düz pürüzleri vardır.   Hamurun çıkarılması, bağlanmayan ve henüz doku oluşturmak için yeterince büyük bir broş gerektirir.   Muhtemel kırılma nedeniyle bağlanma en aza indirilmelidir.


Ultrasonik U dosyaları en az 2500 Hz frekansta çalışır. Titreşimleri sıvının kök kanalında mikro akışına neden olan sıvının (Natrium hipoklorit) kavitasyonuna neden olur. Bu şekilde yağ tabakası daha kolay bir şekilde çıkarılabilir. Ayrıca, sıvının sıcaklığı yükselir, böylece hipokloritin erime etkisi artar. Avantajları ultrasonik temizleme: kök kanalının iyice temizlenmesi.

 

 

Diş Aletleri

Kapılar   deliği açmak için matkaplar kullanılır.   Aynı zamanda düz başarı elde ederler   dentin rafının çıkarılması ve kanalın koronal ve orta üçte birinin hızlıca şişirilmesi. Kapılar   matkap uçları, şaft bölgesinde yüksek kırılmak üzere tasarlanmıştır. Bu tasarım kırık aletin bir dişten daha kolay çıkarılmasını sağlar; kırılma   kesme kafasının yanında bir kanalı tıkayabilir.

Peeso aletleri, kanalların koroner kısmını genişletmek ve düzeltmek için kullanılan raybalardır ve şekillendirme aletleri için daha iyi erişim sağlar. Onların kullanımı kesinlikle kanalların düz kısmı ile sınırlıdır.

Perfect tarafından geliştirilen malzeme, otoklav, kimyasal buhar ve süper asit suyu da dahil olmak üzere her türlü sterilizasyona karşı korozyon direnci ile olağanüstü güvenli ve keskin Pesso Raybaları sağlamıştır.

ET Dosyası (PathFile) döner aletleri, paslanmaz çelik dosyalar yerine, kayma yolunu hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturmak için tasarlanmıştır. Esnek ve döngüsel yorulmaya karşı dirençli olan bu dosyalar, manuel paslanmaz çelik dosyalara kıyasla birçok avantaj sunar.   3 ISO boyutunda (013, 016 ve 019) ve 3 uzunlukta (21, 25 ve 31 mm) mevcut olan bu dosyalar esnek ve döngüsel yorulmaya karşı dayanıklıdır ve manuel çözümlere kıyasla birçok avantaj sunar.

Bebek Dosyaları   Uygun ebat ve uzunluk tasarımına sahip gelişmiş yapısal tasarım   olabilir   Her türlü çocuk kök kanal tedavisinde çok etkilidir. Ne ' Dahası, yeni nesil düzenli dosyalar, çocuklarda yanlışlıkla kök kanalının yerinden oynamasını önleyebilir ve sap ayrılmasından kaynaklanan kaza nedenini etkili bir şekilde önleyebilir.

 

Biz, Shenzhen Mükemmel Tıbbi Cihazlar, önde gelen entegre profesyonel dişçilik tedarikçilerinden biriyiz   Çin'de her yıl 10 yıldan fazla bir süredir biriken Çin'de diş hekimlerine mükemmel kalitede dişçilik ürünleri üretmek ve bunları geliştirmek konusunda kararlıdır.  

Diş Aletleri

 

 

contact us