Endodonti / Karşılıklı Olarak Karşılıklı Dosyaları

Endodonti / Karşılıklı Olarak Karşılıklı Dosyaları

Pistonlu Dosyalar

Tilki Kuyruğu Dosyaları giderek daha popüler hale geliyor, ancak, öğrenci öğretiminde daha katı.

Döner dosyalardan farklı olarak, çalışma sırasını azaltır. Bu, en önemli neden, çalışma verimliliğini artırabilmesi ancak aynı güvenlikle geliştirebilmesidir.

RC altın ve TF4 altınlarımızı burada tanıtmak istiyoruz.

Boyutlar:   R25 / 08, R40 / 06, R50 / 05 / R25-R50, L21,25 / 31mm

Sterilizasyon:   ≤ 126 ° C

1) Kanalın üçüncüsündeki gutta-perka kütlesini uygun bir aletle, örn. Gates matkap veya U Files gibi bir ultrasonik alet. Gutta-perka'nın kıvamına bağlı olarak, geri çekilmeye doğrudan R25 ile başlamak mümkündür. 2) Gerektiği gibi bir damla çözücü kullanın. 3) Çalışma uzunluğuna ulaşılana kadar R25'i tarif edildiği gibi kullanın. Dirençle karşılaşılırsa, basınç uygulamayın. Aleti kanaldan çıkarın, çözücüyü tekrar uygulayın ve tekrar deneyin.

 

RC TF4 ALTIN

İşlem sırasına devam edebiliriz.

2) Gerektiği gibi bir damla çözücü kullanın.

3) Çalışma uzunluğuna ulaşılana kadar R25'i tarif edildiği gibi kullanın. Dirençle karşılaşılırsa, basınç uygulamayın. Aleti kanaldan çıkarın, çözücüyü tekrar uygulayın ve tekrar deneyin.

4) Kalan pislik malzemesini çıkarmak için yan duvarlara karşı fırçalama hareketi kullanın. 5) R25 ile çalışma uzunluğuna ulaştıktan sonra, gerektiğinde arttırılmış bir apikal büyütme için R40 veya R50 kullanın.

Rtory dosyalarına kıyasla, güvenliği en alt seviyeye çıkardık, çünkü ipucunu kırmak kolay değil! Neyse, biz de size bir dizi ürün sunmaktan mutluluk duyuyoruz | endodontik dosyalar. o zaman asla geride kalmayacağımız anlamına geliyor! devam et.

Mükemmel endo güven. Karşılıklı dosyalarımıza, RC altınına ve TF altınına güvenin. ayrıca, VDW Karşılıklı ile uyumlu RC dosyalarına sahibiz. pistonlu dosyalar

contact us