Rotary Dosyaları / Yeni Başlatma

Rotary Dosyaları / Yeni Başlatma

Döner Dosyalar  

Üretim çeşitliliğimizi tam olarak yansıtmak için   dosyaların listesi,   Isıyla aktive olan makine, eşsiz çekiciliği için tamamen kullanılıyor.

İlk olarak, M telinin avantajını vurgulamaya çalışabiliriz.

M-Wire Yüksek kaliteli nikel-titanyum alaşımlı malzeme;

Kök kanalının orijinal morfolojisini korumak için çok uyarlanabilir kök kanalı şekli;

Lider   apikal   00132 | azaltmak   00132 | risk   00132 | oluşuyor   adımlar   delmek;

Eşsiz ön bükme fonksiyonu;

Çalışma sırasında solunumu azaltmak için bıçakta dengeli tasarım;

Yüksek yorulma direnci, kırılma riskini azaltır;

İkincisi, Mükemmel Endo. T-pro (en yeni) gibi benzersiz işletim sistemimizi profesyonel olarak geliştiriyor;   S-Mavi / Siyah Siyah   Sunulan üretim sırasında en rekabetçi fiyat ile. Fiyat ve işletim sistemi ile mevcut piyasadaki birçok döner dosya arasında karşılaştırılabilir. Mesela, protaper 6 adet sıralama yapıyor fakat S-Blue'da optimizasyon sekansı çalışma verimini büyük ölçüde arttırıyor.  

 

 

T-PRO

 

 

Binlerce döner dosya arasında, sadece bir tane veya en iyisinin, sadece uygun olanın olmadığını vurgulamak zorunda değiliz.

S- Mavi döner dosyalar sizin rekabetçi seçeneğinizdir. Detaylar S-Blue'daki üretim profilimize tabi olacaktır. S-Blue ile kök kanal dosyaları.  

Shenzhen Mükemmel   Tıbbi Cihazlar A.Ş.,   Ltd. sizi ekibimize katılmaya davet ediyor,   çok olacağız   tüm dosyalarımıza, özellikle endodontik aletlere, döner dosyalara vb. ilişkin olarak, rotary dosyalarımızı uluslararası bir düzeyde yaymaktan sorumlu.    

T-pro'mızı şiddetle tavsiye ediyoruz,  

Isı aktivasyonu ve Süper Esneklik üzerine yeni nesil kombinasyon. Kırılma önlenmesinde% 200 iyileştirildi. fakat aynı kesim kabiliyetine sahip. Ayrıca, karmaşık roota kanallarında takviye için önceden oluşturulabilir boyutları mükemmel şekilde birleştiriyor.

S Siyah   siyah tellerin yenilikçi üretimidir. Micro-Mega 2 şekli ile karşılaştırılabilir. inanılmaz kesme kuvveti avantajı ile. ve outter şekli ve rengi çok büyüleyici, biz diyoruz: siyah at!

Döner dosyalar

contact us