Hakkımızda

Perfect Profil

Shenzhen   Shenzhen, Guangdong bulunan Perfect Medical Instruments Co Ltd, geliştirme, üretim ve pazarlama entegre bir profesyonel diş tedarikçisi konumundadır. 2009 yılında, ürünlerin inovasyonuna yönelik olarak kurulmuştur.

10 yıldır iş yapıyoruz ve R & D yola çıkıyor., Dünya pazarındaki sürekli eğilimi daima yakalarız.     Tüm ürünler ISO, CE, FDA tarafından sertifikalandırılmıştır.   Gerekli sertifika ve satış sonrası servis tecrübesi ile yaptığımız sevkiyatlarda gümrükleme sorunu yaşanmadı.

Biz içtenlikle tüm arkadaşlar bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!

our company

2009 yılında, Shenzhen Perfect CO. Dental kök kanal dosyasından başladı. Bağımsız teknoloji geliştirmeye karar verdikten sonra ve çekirdek teknolojiye kadar biriken teknolojiyi kullanarak aktif olarak kurumsal çeşitlendirmeyi ileriye götürdü, her zaman aynı zamanda yeni pazardan faydalanmaya devam etti. Şimdiye kadar iki fabrika bulduk. bir tanesi R & D, mekanizma, başka bir paketleme ve muayene içindir.

Tab Image

Biz bağımsız araştırma ve geliştirme sadece iyi değil, aynı zamanda OEM, ODM yapmak için ileri teknolojiye sahip.

mükemmel satış ekibiyiz

Tab Image

Şu anda, 200'den fazla çalışanı, 20 elit teknik personeli, iki r & d Üretim ve çeşitlendirilmiş ürün yeniliğinin tam otomasyonunu sağlamayı amaçlayan ekipler ve düzinelerce makine. 2018 yılında, elektronik departmanımızı endo için kurduk.

buradayız

Tab Image

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.
contact us